Reference

Co o mně říkají?

Daniela je odborník na slovo vzatý, a pokud někdo potřebujete pomoc odblokovat své strachy, přeprogramovat staré návyky, tak Daniela má techniky a metody, které vám s tím pomohou. Světově uznávané terapie RTT® a PSYCH-K® jsou opravdu mocné a jsem nesmírně vděčná, že je můžete skrz Danielu zažít i v Čechách. Ze srdce všem Danielu a její služby doporučuji.
Renata Angelokouč, spisovatelka, světový motivační řečník
Existují terapeuti, kteří vám dokáží pokládat skvělé otázky a říct vám spoustu moudrých pouček. A pak je tady Daniela. Ta nejen, že se dobře ptá a dobře radí, ale sama to také žije. Věřím jí, že pomáhat lidem je její skutečné poslání a jsem jí nesmírně vděčný za pomoc, když jsem ji potřeboval.
Jiří RosteckýMladypodnikatel.cz
Miluji práci s podvědomím a terapie s Dankou je dobrodružná výprava s mnoha nečekanými objevy. Dani, děkuji za to, že můžu konečně zase spát a moje tělo i podvědomí je v klidu, i když mne zrovna nic nebolí. Záhada chronické bolesti po letech seberozvoje vyřešena a nyní HURÁ ŽÍT!
Kristina JančíkováLife a Business koučka, "Coach4joy"
Terapie RTT®? Jestli mi pomohla? Pomohla - je velmi slabé slovo! Zachránila! Nejvíc mě pomohla věta – členky Tvého týmu jdou za Tebou a ne za dokonale připravenou akcí!
Pavlína Černánez. Executive Senior Sales Director Mary Kay
Díky RTT® terapii mám Větší pocit sebehodnoty, sebevědomí, nevzdala jsem svůj cíl a zažívám pocit pohody a vnitřního štěstí. Cyklus workshopů bych doporučila všem. Absolvovala jsem spoustu přednášek, ale zde je možné dostat vysvětlení jak a proč fungujeme a co máme konkrétně dělat, aby se naše situace zlepšila. Dostanu spoustu návodů, stačí je jen začít dělat.
Jaroslava Marková obchodník NWT
Byla jsem na terapii PSYCH-K® ohledně maturity. Maturita pro mne byla velmi stresující, protože mi už dávno není 20 let. S pomocí Danielky jsem jí zvládla naprosto bravurně a dokonce jsem výsledkem překvapila sama sebe.
Barbora AdamcováVedoucí úklidu v nemocnici Přerov
Nahrávky RTT®? Mám a jednoznačně ji opakovaně poslouchámí! Mám možnost se k ní kdykoli vrátit - když mám den "Blbec" anebo začínám se zlozvykem "dokonalosti"… moje podvědomí mě zavede do "mé zahrady" a okamžitě mě to „hodí do mě“.
Pavlína Černánez. Sales Director Mary Kay
Terapie RTT® mi dala nový pohled na svět. Všímám si zdánlivě nepodstatných věcí, vnímání rodiny. Zmírnil se můj strach z havětí, uvědomila jsem si, kdo jsem. Zbytečně už neječím, když vidím havěť, nelekám se tolik, jdu na místa, kterým jsem se dřív vyhýbala. Když si havěť představím, už nemám husinu. Posun vpřed velký. Terapii RTT doporučuji, Daniela je pozitivní, umí vše jednoduše vysvětlit a dát do souvislostí – pak se lépe vnímá i daná terapie.
MUDr. Jitka Svobodovástomatolog
Workshopy Myšlením k hojnosti bych určitě doporučila i ostatním. Je to příležitost, jak zažít a naučit se něco nového. To, jak naše hlava funguje, mě velmi zajímá. Ráda pracuji sama na sobě a vzdělávám se a to, že si to teď můžu vyzkoušet sama na sobě a učit se tak nové věci z pohodlí domova, je úžasné!
Nikita Petřekovástudentka
Workshopy Myšlením k hojnosti pro jsou pro mne posila sebevědomí, nacházím zde odpovědi na otázky které se týkají nejen podnikání v MK, ale taky rodinného, partnerského, pracovního života a mezilidských vztahů.
Adriana Šimkovázdravotní sestra
Díky RTT® terapiím jsem zvládla kvalifikaci na pozici nezávislé Sales Director Mary Kay, Přitahuju úplně jiné ženy - ženy co chtějí od života víc… workshopy doporučuji, život je mnohem jednodušší, když ti ho hlava nekomplikuje.
Hana Kumanovánezávislá Sales Director Mary Kay®
Workshopy Myšlením k hojnosti rozvíjí moje obzory, snáze chápu svoje reakce i reakce okolí. Celé mi to dává obrovský smysl.
Petra HarvišováHappy manažer
Workshopy mi pomáhají zvědomovat, co, jak a proč prožívám. Sdílím s druhými,jak to mají oni a nechávám se inspirovat. Mohu si o věcech v klidu ve vyhraněném čase popřemýšlet a myšlení si srovnat. Zároveň se učím techniky,jak přepsat naučené vzorce. Za mě jsou workshopy opravdu skvělé.
Pavla Dihlovámaminka na mateřské dovolené
Díky terapii RTT® se zlepšilo mé zdraví. Neberu jako tragédii, když místo práce odpočívám. Pomalu se učím říkat NE.
Pavel Simerskýpodnikatel
Díky terapii RTT® jsem si časem uvědomila, že o sobě nemluvím ani nepřemýšlím negativně. Takže rozhodně mám k sobě pozitivnější přístup. Obecně jsem pozitivnější v přístupu k životu. A prostě jsem přesvědčená, že mě čekají jen samé příjemné události, úspěch ve všem a nepochybuju o tom, i když to není podložené něčím racionálním. 🙂
Barbora Rašková
Mám doma několik nahrávek RTT® a pomáhají mi velice. Po poslechu nahrávky „Bohatství“ se mi navýšily objednávky. Po poslechu „Sdílení příležitosti“ se mi sdílí velmi lehce a snadno a beze stresu.
Zuzana Černánezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay

"Přivítejte hojnost zdraví, lásky a úspěchu ve svém životě"